• Acasă
  • Divizia Echipamente Utilități

Divizia Echipamente Utilități

Ne-am dezvoltat echipa astfel încât să putem ajunge la fiecare client din toată țară.

Stefan Parfenie - Manager Zonal Vânzări

Bistrita, Maramures, Satu Mare, Salaj, Bihor

stefan.parfenie@vestra.ro

Sergiu Cotuna - Manager Zonal Vânzări

Arad, Hunedoara, Gorj, Caras Severin, Timis, Mehedinti

sergiu.cotuna@vestra.ro

Zsolt Dezsi - Manager Zonal Vânzări

Sibiu, Alba, Mures, Covasna, Harghita

zsolt.dezsi@vestra.ro

Cristian Oltean - Manager Regional Vânzări

Cluj

cristian.oltean@vestra.ro

Georgian Pirna - Manager Zonal Vânzări

Dolj, Olt, Teleorman, Valcea, Arges, Brasov, Dambovita, Prahova

georgian.pirna@vestra.ro

Valentin Lebedov - Manager Zonal Vânzări

Giurgiu, Calarasi, Ialomita, Buzau, Braila, Tulcea, Constanta

valentin.lebedov@vestra.ro

Armand Ciciu - Manager Regional Vânzări

Suceava, Botosani, Iasi, Vaslui, Galati, Bacau, Vrancea, Neamt, Bucuresti

armand.ciciu@vestra.ro
Stimați parteneri și colaboratori,

Cu toții trecem acum printr-o situație dificilă. Virusul Covid-19 a afectat și va afecta în continuare toți oamenii din întreaga lume iar datoria noastră este să ne asigurăm că depunem toate eforturile pentru a depăși acest moment de cumpănă. Din păcate nu doar viețile noastre sunt afectate ci și afacerile noastre.

Cu toate acestea, suntem încrezători că situația actuală ne creează un cotext foarte bun pentru a ne demonstra abilitățile de gestionare atât a siguranței colegilor noștri, cât și menținerea activității conform ritmului normal. 

Astfel, vă asigurăm că am luat toate măsurile de precauție necesare atfel încât să rămânem alături de voi în această perioadă complicată. Colegii noștri sunt în continuare disponibili să vă răspundă eficient la solicitări și întrebări iar comunicarea permanentă cu furnizorii noștri ne permite să evaluăm situația în timp real, astfel încât să vă ținem informați cu privire la eventualele modificări.

Suntem convinși că împreună vom reuși să depășim cu bine această perioadă și rămânem în continuare la dispoziția Dvs pentru orice informație aveți nevoie.